УВАГА: Ми радимо купувати косметичні засоби Labo тільки у офіційних дистриб'юторів. Список всіх дистриб'юторів Labo для кожної країни можна знайти на офіційному сайті www.labosuisse.com

+38 044 499 99 78

Інноваційний неінвазивний дермато-косметичний філлер Для професійного і домашнього застосування

Корекція зморшок і збільшення об'єму губ і скул

Без уколів і дискомфорту

Інноваційна дермато-косметична неін’єкційна система для професійного і самостійного застосування розроблена швейцарською компанією Labo Cosprophar Suisse. Клінічна ефективність системи доведена більш ніж у 40 країнах світу. Результат застосування -  гладка, сяюча шкіра, естетично окреслені  вилиці, чуттєві губи.

 

Labo Cosprophar Suisse – швейцарська компанія, яка займається розробкою сучасних косметичних засобів в індустрії краси.

 

З 2007 року компанія сконцентрувала свої зусилля на розробці інноваційного препарата, який би дозволив мінімізувати вікові зміни шкіри.

 

В 2012 році Labo продемонстрували свою розробку, яка за короткий період зайняла гідне місце на світовому косметологічному ринку. Система Fillerina – інноваційний засіб, який виконує роль неін’єкційного філлера. Використання системи Fillerina протягом 14 днів відновлює, розгладжує зрілу шкіру, надаючи їй пружність і сяяння, стимулює життєдіяльність клітин. В системі Fillerina вперше використовуються 6 типів гіалуронової кислоти з різною молекулярною масою і структурою, що дозволяє їй діяти в глибоких шарах шкіри, заповнюючи і збільшуючи об’єм тканини. Додатково до складу  системи Fillerina входить Матріфулл(Matrifull) -  пептид, який стимулює утворення компонентів позаклітинного матрикса, які необхідні для відновлення і збільшення об’єму тканин та Гексапептид що регулює проникнення води через шкіру, в результаті чого допомагає зберегти шкіру зволоженою. Таким чином, Fillerina може забезпечувати ефект, подібний ефекту від застосування мезотерапії, але з приємною перевагою -  без ін’єкцій та дискомфорту.

 

Для забезпечення оптимального результату дермато-косметична система Fillerina має 3 рівні для найбільш відповідної корекції проблем шкіри. Наприклад, в початкових стадіях формування зморшок має сенс використовувати перший рівень препарату Fillerina. При більш виражених симптомах старіння  шкіри –відповідно другий і третій рівні відповідно.

 

Ефект буде помітним  через 7-14 днів використання системи Fillerina і залежить від початкового стану шкіри. Для досягнення оптимального результату застосування системи Fillerina, фахівці Labo Cosprophar Suisse радять випити 2 склянки води перед застосуванням філлера.

 

Переклад назви Fillerina дуже простий. Традиційне розуміння терміну «filling» це «заповнення» Але після використання системи Fillerina, у більшості користувачів, котрі дивляться на своє природно свіже, сяюче обличчя, виникають інші асоціації перекладу – «гармонічне, привабливе, внутрішнє наповнення».

Ліфтинг скул

Середнє значення: -2.51 mm

Аж до: -3.67 mm

Збільшення об'єму скул

Середнє значення: -2.27 mm

Аж до: -3.39 mm

Ліфтинг обличчя

Середнє значення: -1.32 mm

Аж до: -2.87 mm

Ступінь 1

Початкове розслаблення і провисання тканин. Заповнення початкових зморшок і посилення об'єму вилиць та губ

Ступінь 2

Легке розслаблення і провисання тканин. Заповнення зморшок і посилення об'єму вилиць та губ

Ступінь 3

Видиме розслаблення і провисання тканин. Заповнення помірних зморшок і посилення об'єму вилиць та губ

Оформити замовлення Отримати консультацію

Консультації та продаж:

+38 044 499 99 78 

office@fillerina.com.ua